Magnus (POL) Jape (USA)
  Maracana (POL)
Medlyn Lord Carnaby
  Manon

Tento valach se obsedal o rok později než je běžné, proto svůj první start absolvoval až ve 3 letech. První dostih si vedl skvěle a ačkoliv doběhl až na 8. místě (Brno), byli jsme velice spokojeni. Druhý start absolvoval bez boxů na dostihové dráze v Albertovci a tam zvítězila spíše jeho zvědavost než chtít vyhrát a tak doběhl poslední. V září 2011 se tedy vydal znovu na dostihové závodiště do Brna a na start se velice těšil. Bohužel po dobrém startu hned v první zatáčce vinou nepozornosti svého jezdce a jeho následném pádu dostih pro něj skončil. Proto se tedy vydal na poslední dostihy do Slušovic, aby konečně ukázal, že běhat umí. V sedle žk.Martina Laubeho dokončil dostih 4. proti starším koním a jsme z něj velice nadšeni. Na dostih se můžete podívat zde.

V sezóně 2012  ,,Méďa,, debutoval v překážkových dostizích. V prvním startu si vedl velmi statečně a v poli 16-cti koní doběhl na 7. místě. Další start v Albertovci se mu moc nelíbil a doběhl 5-tý z 6-ti doběhlivších koní. Další start v Netolicích proti docela dobrým koní proměnil v 6. místo. Čtvrtý start v této sezóně absolvoval na jeho oblíbeném závodišti v Brně, kde po velmi dobře odjetém dostihu bojoval o první místo, bohužel podlehl klisně Rosi a tak si na vítěství musí ještě počkat. Poslední start v sezóně 2012 byl ve Slušovicích,kde dostih dokončil na 4. místě. Dostih  zde https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6X7SUleiCjM

Fotogalerie: Médium